PARION GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

PARION GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ
PARION GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ
Adres
Değirmencik Köyü No:45 BİGA / ÇANAKAKLE
Tel
0286 364 57 40
Fax
0 286 364 57 70
E-posta
info@parion.com.tr
Web Sitesi
http://www.parion.com.tr

Merkezi Biga/Çanakkale'de olan, uluslararası gözetim hizmeti veren bir firmadır. Bünyesinde yer alan konularda, uzman teknik kadrosuyla müşterilerine oldukça geniş bir alanda ve çeşitlilikte hizmet veren bir kuruluştur. İthalat ve ihracatı yapılan malların; üretim, kalite kontrol nezaret, sevkiyat, yükleme ve tahliye kontrollerini yaptığı gibi gemilerin, gemi kira giriş-çıkış durum sörveyi, draft sörvey, bunker sörvey (gemilerdeki yakıtın fuel oil, diesel oil miktarlarının tespiti) ve gemi ambar kapakları ultrasonik sızdırmazlık kontrollerini yapmaktadır. 

Firmamız kaynak teknolojisi ve EN 473 standart şartlarına uygun sertifikalı teknik kadrosuyla da, tahribatsız muayene uzmanlık alanlarında, Radyografi (RT), Ultrasonik (UT), Sıvı Penetrant (PT), Manyetik Parçacık (MT) test yöntemleriyle, imalat, bakım onarımı yapan ve girdi kontrolü isteyen tüm sektörlere hizmet vermektedir. 

Ayrıca Firmamız işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili düzenlemelere göre işyerinde kullanılmakta olan basınçlı kaplar, asansör ile kaldırma-iletme makineleri gibi donanımların periyodik kontrollerini yapmaktadır. 

Şirketimizin ana prensibi, müşterilerine uluslararası standartlara ve müşteri isteklerine uygun olarak en kaliteli hizmeti sunmak ve karşılaşabilecekleri her türlü soruna zamanında gerekli çözümler üreterek zarara uğramalarını engellemektir

Yetkili Kişiler

Ali DÖNER
Firmadaki Görevi
Şirket Müdürü
Adres
Değirmencik Köyü No:45 BİGA / ÇANAKAKLE
Tel
0286 364 57 40
E-Mail
ali.doner@parion.com.tr
Web Sitesi
http://www.parion.com.tr
Tüm Üyeler