GENERAL SURVEY GÖZETME LTD. ŞTİ

GENERAL SURVEY GÖZETME LTD. ŞTİ
GENERAL SURVEY GÖZETME LTD. ŞTİ
Adres
K.Bakkalköy Yolu No:27 D.6-7 İçerenköy- Ataşehir / İstanbul / TÜRKİYE
Tel
0 216 572 22 41
Fax
0 216 572 22 47
E-posta
info@generalsurvey.com.tr
Web Sitesi
http://www.generalsurvey.com.tr

Uluslararası bağımsız bir gözetim firması olan General Survey Gözetme Ltd. Şti, aynı zamanda GAFTA(The Grain and Feed Trade Association) ve FOSFA (Federation of Oils, Seeds and Fats Associations)  üyesidir. Misyonumuz; rekabetin çok yoğun olduğu dış ticaret sektöründe müşterilerimizin çıkarını gözetmektir. Şirketimiz; Türkiye, Romanya, Ukrayna ve Rusya ‘daki ofislerimizle, müşterilerinin istekleri doğrultusunda, haklarını korumak ve onlara yükleme ve tahliye boyunca, ürünlerinin miktarı ve kalitesi konusunda günlük, doğru bilgi akışı sağlamak için dünyanın her bölgesinde gözetme hizmetleri sunmaktadır.

General Survey Gözetme Ltd. Şti, belirlediği hedeflere daha büyük bir etkinlikle ulaşmak amacıyla çalıştığı her firmayla güvenirlilik, verimlilik ve gizlilik esaslarını prensip edinmiştir. İzlediği gelişim stratejisi doğrultusunda müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak için ISO 17020 ve ISO 9001 uluslararası standartlarınca belgelendirilmiştir. 

General Survey Gözetme Ltd. Şti, bir gözetim firması olarak GAFTA (The Grain and Feed Trade Association) ve FOSFA (Federation of Oils, Seeds and Fats Assosiations) üyesidir.

General Survey ekibi yüksek eğitimli, kendi alanlarında ve gözetme konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Türkiye, Romanya, Ukrayna ve Rusya’daki şubelerimizin bünyesinde kurulmuş olan laboratuarlarımız, zirai ürünler başta olmak üzere Hububat, Unlu Mamuller ve Hayvan Yemlerinin GAFTA standartlarına göre; ham yağlar ve yağlı tohumların FOSFA standartlarına göre temel fiziksel ve kimyasal analizleri yapabilir şekilde laboratuarlarımız GAFTA (The Grain and Feed Trade Association Analysts Scheme) ve FOSFA (Federation of Oils, Seeds and Fats Associations)  tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca Romanya şubemiz SR EN ISO / CEI 17025’e göre RENAR tarafından, Ukrayna şubemiz ise GOST(State Standards of the Soviet Union) tarafından yetkilendirilmiştir.

Yetkili Kişiler

M. Hadi Doğan
Firmadaki Görevi
Genel Müdür
Adres
Küçükbakkalköy Yolu No:27 D:6 İçerenköy - Ataşehir / İSTANBUL
Tel
0216 572 22 41
Fax
0216 572 22 47
Web Sitesi
generalsurvey.com.tr
Selin Irmak
Firmadaki Görevi
Operasyon Müdürü
Adres
Küçükbakkalköy Yolu No:27 D:6 İçerenköy - Ataşehir / İSTANBUL
Tel
0216 572 22 41
Fax
0216 572 22 47
Web Sitesi
generalsurvey.com.tr
Tüm Üyeler